Blog > Komentarze do wpisu
Przypadkowa.

samotnoscPrzestałam pisać dawno temu. Przestałam, bo byłam zbyt szczęśliwa. Teraz, właśnie teraz, w najgorszym momencie, właśnie tu, znów poczułam się samotna, zbyt samotna by być szczęśliwa.  Chciałabym mieć własny dom, taki dom który sama stworzę, z firanek i miękkich poduszek. Który otulę ciepłym kocem, do którego przytulę się w nocy. Od lat chcę być chciana, od lat walczę. Z samą sobą, z rozsądkiem, z rozumem, z faktami, ze słowami innych. Walczę bo chcę, bo pragnę, bo wierzę, że wszystko się może odmienić. Tymczasem, nikt nie jest taki jak ja. Nikt nie potrzebuje tego co ja. Naprawdę, nikt. I nikt mi tego nie da. A po co czekać na coś czego nie można otrzymać? Czekać latami w nadziei, że ktoś zmieni zdanie...że coś się ułoży...że wszystko się ułoży. Że w końcu będzie "po kolei", tak jak chcesz. A może po kolei, to nie zawsze po drodze? Może to szczęście daje właśnie przypadkowe spotkanie, bo zapomniało się wysiąść na swoim przystanku? Moje życie jest dziełem przypadku, zlepkiem złych decyzji i pomyłek, a ja współdzielę te przypadki z Tobą. I chyba sama jestem przypadkowa.

 

poniedziałek, 27 stycznia 2014, wojna_magow

Polecane wpisy

  • W moim życiu nadszedł czas na fiolet

    Wrzosy zawsze pełne były czarów Dobrych i złych uroków odchodzącego lata Wrzosowiska zawsze pełne są nadziei Smutnej prawdy o ostatnich krzykach słońca

  • Na popołudnie

    Jesienne liście zwiał już wiatr. Zapomniałam się na dłuższą chwilę. Zbyt długą i zbyt szczęśliwą. Obudziło mnie westchnienie mojego własnego sumienia, L

  • jest taki moment,

    w którym potrzebujesz czegoś, czego nie masz, tak bardzo, że uczysz się bez tego żyć. Reszta jest tylko tęsknotą, bo już potrafisz liczyć gwiazdy samotnie.

Komentarze
lu-petitka
2014/01/28 00:59:22
Przypadki to kategoria gramatyczna, a w życiu wszystko ma sens, nawet jeśli tego nie rozumiemy. Mówisz, że dawno nie pisałaś, bo byłaś szczęśliwa, a gdy byłaś szczęśliwa to też tak myślałaś jak dzisiaj? Nie jesteś przypadkiem, jesteś sensem, a sens jest w Tobie. Każdy z nas jest inny i to nas łączy albo dzieli. Coś ostatnio chyba w Twoim życiu się zachwiało, też nieprzypadkowo. Tak ciężko w cierpieniu odnaleźć radość. Lecz zawsze warto spróbować, spróbuj i TY:) Chciałabym ci przesłać pewien link, obejrzyj;)
www.youtube.com/v/DUZpFfQKVyg?version=3&hl=pl_PL&rel=0
pozdr;)